Idősbarát Újbuda

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzatának honlapja
  |  
A+   A-
  |     |  
január 22. szombat, Vince, Artúr

ÚJBUDA 60+ IDŐSÜGYI PROGRAMOK

2012. MÁJUS

 

Programjainkhoz kellemes kikapcsolódást kívánunk!

A 60+ Program szerkesztői

Nap
Óra
Rövid leírás
Helyszín
Szervező személy
A szervező
személy
elérhetősége
2.
17-19
Ingyenes jogi tanácsadás bármilyen jogi kérdésben 
Kelenvölgyi Közösségi Ház, Kardhegy u. 2. 
Dr. Poprádi Zsolt
424-5363
2.
15.00
Egészségünkről: közérzetjavító foglalkozás, vezeti: Kelemen Mária
Szent Imre -város Idősek Klubja, Bocskai u. 43-45.
Borosné T. Irén
06/20-9572-598
2.
8.50
Természetjárás: közepesen nehéz túra a Budai hegységben. Érd.: Somóczi Szilvia 0670 207 5374
találkozás: Széll Kálmán tér, az óra alatt
Somóczi Szilvia (TvTE)
(70)2075374 és 316-7423
2.
7.20
Természetjárás: túra a Budai hegységben. Érd.: Kremser Ferenc 0630 560 8042
találkozás: Széll Kálmán tér, az óra alatt
Kremser Ferenc (Olajip.TE)
(30)5608042
2.
9-10
Megelőző rekreációs (tartásjavító) torna
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-644
2.
11-11.30
3-1-2 Meridián torna: egészségmegőrző torna 20-30 percben
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
2.
9-10
Megelőző rekreációs (tartásjavító) torna
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
2.
11-11.30
3-1-2 Meridián torna: egészségmegőrző torna 20-30 percben
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
2.
19.15-22
Ping-pong klub: játék partnerekkel, kikapcsolódás
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
2.
14.30
Gerinc és ízületi torna szakképzett gyógytornász vezetésével.
Gazdagréti Közösségi Ház, Törökugrató utca 9.
Farkas Zsolt
2.
16-18
Albertfalvi Polgárok Köre: társasélet, programok, kirándulások szervezése
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Sarkadi Nagy Emília
204-6788
3.
 
9-10
Eszperantó tanfolyam: ingyenes, alapfokú nyelvtanfolyam
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Kaposvári Mari
204-6788
3.
15-16.30
Német beszédcentrikus tanfolyam kezdőknek-újrakezdőknek
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Kaposvári Mari
204-6788
3.
15.20-16.45
Etka jóga: egészségmegőrző mozgás a test és a lélek harmóniájáért
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Csuhainé Nagy Zsuzsánna
204-6788
3.
15.00
Gazdagréti Sakk Klub: sakkozási lehetőség korra és nemre való tekintet nélkül
Gazdagréti Közösségi Ház, Törökugrató utca 9.
Farkas Zsolt
3.
10.30-13.30
Tarka Színpad: Őrmezei Nyugdíjas Színpad; a társulat vár mindenkit, aki szereti a színházat akkor is, ha esetleg csak passzív részese kíván lenni. 
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
3.
17-18
U + 1 Irodalmi Műhely. TEXT-ART Improvizatív költészet "Nemcsak a tárgyak zuhannak" előadja: Ster Erika, Barta László
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
3.
13.00
Kézműves foglalkozás: népművészeti foglalkozás, foltvarrás Gál Ernőnével
Keveháza Idősek Klubja, Keveháza u. 6.
Borosné T. Irén
06/20-9572-598
3.
7-13
Piac: őstermelők árulják terményeiket
Kardhegy u. 4., a közösségi ház mellett
Somkutiné Bernek Éva
06/30-500-8691
3.
16-18
Horgászklub: a Kéktó téri horgásztó horgászainak klubja
Kelenvölgyi Közösségi Ház, Kardhegy u. 2. 
Varga Gábor
424-53-63
3.
18-20
Kelenvölgyi Festőiskola kezdőknek és haladóknak
Kelenvölgyi Közösségi Ház, Kardhegy u. 2. 
Barlai László
424-53-63
3.
 
9-10
Ízületi torna Horváth Péter tanár vezetésével
Csíki-hegyek utcai Általános Iskola
Valentin Ferencné
246-1093
4.
10.00
Kézműves foglalkozás: origami, könyvjelző, virág készítése Barkó Magdolnával
Keveháza Idősek Klubja, Keveháza u. 6.
Borosné T. Irén
06/20-9572-598
4.
14.30
Gerinc és ízületi torna szakképzett gyógytornász vezetésével.
Gazdagréti Közösségi Ház, Törökugrató utca 9.
Farkas Zsolt
4.
18.00
Póth-Vecsei Mária festménykiállításának megnyitója
a Rét Galéria
 
4.
18-20
Autómodell-gyűjtők klubja: tapasztalatcsere az autómodellezésről
Kelenvölgyi Közösségi Ház, Kardhegy u. 2. 
Berta János
424-53-63
4.
18-20
Kelenvölgyi Festőiskola kezdőknek és haladóknak
Kelenvölgyi Közösségi Ház, Kardhegy u. 2. 
Barlai László
424-53-63
4.
9-10
Megelőző rekreációs (tartásjavító) torna
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
4.
11-11.30
3-1-2 Meridián torna: egészségmegőrző torna 20-30 percben
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
4.
16-18
Újbudai botladozók táncház a Cavinton tánccsoport vezetésével
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
4.
17.00
Felényi Péter képzőművész kiállításának megnyitója. Megtekinthető: május 17-ig hétköznap 10-18 óráig
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
4.
18-22
Ping-pong klub: játék partnerekkel, kikapcsolódás
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
5.
7.45
Természetjárás: közepesen nehéz túra. Érd.: Galló Péter 0670 391 3818 
Népliget busz p.u. pénztárak
Galló Péter  (TvTE)
(70)3913818
5.
9
Természetjárás: Árpád kilátó - Oroszlán szikla - Gercse kápolna - Virágos nyereg. Érd.: Méri Sándorné 0630 549 8457
Batthyány tér, 11-es busz
Méri Sándorné (CAOLA)
(30)5498457
5.
18.00
Női szemmel a 60+ fotókör kiállítása. Megnyitja Preisinger Éva, az Újbudai Kulturális Intézet igazgatója
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Kaposvári Mari
204-6788
5.
18.30
Anyák a zeneirodalomban - az Opera-és Dalstúdió koncertje. Közreműködnek: Barna István, M. Buliska Edit, Derzsi Katalin, Kecskeméti Rita, Németi Pál, Pálinkás Gyöngyi Sándor Betty Takács Zoltán,zongorán kísér: Hegedűs Valér, Konferál B. Dobos Jolán
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Kaposvári Mari
204-6788
6.
7.20
Természetjárás: túra a Budai hegységben. Érd.: Kremser Ferenc 0630 560 8042
találkozás: Széll Kálmán tér, az óra alatt
Kremser Ferenc (Olajip.TE)
(30)5608042
6.
8-9
Római Katolikus Szentmise a Kelenföldi Szent Gellért plébánia felügyelete mellett
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
  
7.
9-10
Megelőző rekreációs (tartásjavító) torna
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
7.
11-11.30
3-1-2 Meridián torna: egészségmegőrző torna 20-30 percben
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
7.
16-18
Klasszikus rajztanfolyam: Kréher Péter festőművész vezetésével korhatárra való tekintet nélkül.
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
7.
16-18
Kelenvölgyi Férfikórus: kórusművek gyakorlása
Kelenvölgyi Közösségi Ház, Kardhegy u. 2. 
Preiszler János
424-53-63
7.
9-10
Nyugdíjas Angol Társalgási Klub (középhaladó), nyelvtudás gyakorlása, fejlesztése
Gazdagréti Közösségi Ház, Törökugrató utca 9.
Farkas Zsolt
7.
10-12
Nyugdíjas Angol Társalgási Klub (haladó), nyelvtudás gyakorlása, fejlesztése
Gazdagréti Közösségi Ház, Törökugrató utca 9.
Farkas Zsolt
7.
15.00
60+ Szabadidő és kártyaklub: kártyázás, társasjáték, beszélgetés…
Gazdagréti Közösségi Ház, Törökugrató utca 9.
Farkas Zsolt
7.
18.15-20
Kertbarát Kör: tapasztalatcsere
Kelenvölgyi Közösségi Ház, Kardhegy u. 2. 
Buliczka Lászlóné
424-53-63
7.
16.15
Rádió adás: a 60+ Médiaműhely rádiósainak magazinműsora a Civil Rádióban
Civil Rádió (Fm 98.0)
Kéri Juli
06/30/453 87 55
7.
16.00
Vidám percek: Anyáknapi Klubdélután, versek, zene Valentin Ferencnével
Gazdagrét Idősek Klubja, Gazdagréti tér 1.
Borosné T. Irén
06/20-9572-598
7.
15.00
Gazdagréti "Őszikék" Nyugdíjas Klub: közös programok szervezése
Gazdagréti Közösségi Ház, Törökugrató utca 9.
Farkas Zsolt
7.
18.00
Verses-lelkes együttlét: versbarátok összejövetele
Gazdagréti Közösségi Ház, Törökugrató utca 9.
Farkas Zsolt
7.
14-16
Albertfalvi Vöröskeresztes Csoport és Életet az Éveknek klub: beszélgetés, egészségnevelés, társasélet, programok
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Csuhainé Nagy Zsuzsánna
204--6788
7.
15-15.30
mozgás, feltöltődés
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Kaposvári  Mari
204-6788
7.
11.00
3-1-2 Meridián torna, egészségmegőrzés 20-30 percben
Újbuda 60+ Programközpont, Zsombolyai u. 4. (TIT)
Szalay Böbe
3724-636
8.
14.00
Gyaloglóklub Monspart Sarolta elvei alapján; tanácsok a mozogni vágyóknak, és előadások az egészséges életmódról.
Újbuda 60+ Programközpont, Zsombolyai u. 4. (TIT)
Szalay Böbe
3724-636
8.
15.30
Rejtvényfejő klub
Újbuda 60+ Programközpont, Zsombolyai u. 4. (TIT)
Szalay Böbe
3724-636
8
 
9-10
Eszperantó tanfolyam: kiscsoportos, ingyenes alapfokú nyelvtanfolyam
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Kaposvári Mari
204-6788
8
10-12
60+ Taníthat és Tanulhat Kézimunka Kör: szövés, horgolás, kötés és más kézimunka technikák
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Kaposvári Mari
204-6788
8
13-14
60+ Gyógytorna haladó: 10 alkalmas kurzus reumatikus megbetegedésekre
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Csuhainé Nagy Zsuzsánna
204-6788
8
14-15
60+ Gyógytorna kezdő: 10 alkalmas kurzus reumatikus megbetegedésekre
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Csuhainé Nagy Zsuzsánna
204-6788
8
14.30-16
Albertfalvi Keresztény Társaskör Döngicsélő Nyugdíjas Klub: beszélgetés a Bibliáról, filmvetítések, ünnepekről megemlékezés
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Csernus Gáspár 
204-6788 a klubfoglalkozás idejében
8.
15.00
Gazdagréti Sakk Klub: sakkozási lehetőség korra és nemre való tekintet nélkül
Gazdagréti Közösségi Ház, Törökugrató utca 9.
Farkas Zsolt
8.
15.00
Kézműves foglalkozás: üvegfestés
Albertfalva Idősek Klubja, Kisújszállás u. 10.
Borosné T. Irén
06/1-246-10-93
8.
 
9-10
Ízületi torna Horváth Péter tanár vezetésével
Csíki-hegyek utcai Általános Iskola
Valentin Ferencné
246-1093
8.
14-17
Fotókör: a digitális fotózás elsajátítása, a képek javítási lehetőségeinek megtanulása. Jó időesetén fotóséta!
Újbuda 60+ Programközpont, Zsombolyai u. 6. (TIT)
Áment Zsóka
351 42 76
8.
14-17
Kelenvölgyi Nótakör: dalok tanulása 
Kelenvölgyi Közösségi Ház, Kardhegy u. 2. 
Kis Mária
424-53-63
9.
11.00
3-1-2 Meridián torna, egészségmegőrzés 20-30 percben
Újbuda 60+ Programközpont, Zsombolyai u. 4. (TIT)
Szalay Böbe
3724-636
9.
17-19
Ingyenes jogi tanácsadás bármilyen jogi kérdésben 
Kelenvölgyi Közösségi Ház, Kardhegy u. 2. 
Dr. Poprádi Zsolt
424-5363
9.
15.00
Vidám percek: beszélgetés, zenehallgatás
Szent Imre -város Idősek Klubja, Bocskai u. 43-45.
Borosné T. Irén
06/20-9572-598
9.
8.50
Természetjárás: közepesen nehéz túra a Budai hegységben. Érd.: Somóczi Szilvia 0670 207 5374
találkozás: Széll Kálmán tér, az óra alatt
Somóczi Szilvia (TvTE)
(70)2075374 és 316-7423
9.
7.20
Természetjárás: túra a Budai hegységben. Érd.: Kremser Ferenc 0630 560 8042
találkozás: Széll Kálmán tér, az óra alatt
Kremser Ferenc (Olajip.TE)
(30)5608042
9.
9-10
Megelőző rekreációs (tartásjavító) torna
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
9.
11-11.30
3-1-2 Meridián torna: egészségmegőrző torna 20-30 percben
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
9.
19.15-22
Ping-pong klub: játék partnerekkel, kikapcsolódás
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
9.
14.30
Ízületi torna szakképzett gyógytornász vezetésével.
Gazdagréti Közösségi Ház, Törökugrató utca 9.
Farkas Zsolt
9
16-17.45
Albertfalvai Polgárok Köre: társasélet, programok, kirándulások szervezése
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Sarkadi Nagy Emília
204-6788 a klubfoglalkozás idejében
10
 
9-10
Eszperantó tanfolyam: ingyenes, alapfokú nyelvtanfolyam
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Kaposvári Mari
204-6788
10
15-16.30
Német beszédcentrikus tanfolyam kezdőknek-újrakezdőknek
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Kaposvári Mari
204-6788
10
15.20-16.45
Etka jóga: egészségmegőrző mozgás a test és a lélek harmóniájáért
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Csuhainé Nagy Zsuzsánna
204-6788
10.
14.00
Gyaloglóklub Monspart Saroltával az egészséges életmód jegyében.
Gazdagréti Közösségi Ház, Törökugrató utca 9.
Farkas Zsolt
10.
15.00
Gazdagréti Sakk Klub: sakkozási lehetőség korra és nemre való tekintet nélkül
Gazdagréti Közösségi Ház, Törökugrató utca 9.
Farkas Zsolt
10.
10.30-13.30
Tarka Színpad: Őrmezei Nyugdíjas Színpad; a társulat vár mindenkit, aki szereti a színházat akkor is, ha esetleg csak passzív részese kíván lenni. 
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
10.
 
9-10
Ízületi torna Horváth Péter tanár vezetésével
Csíki-hegyek utcai Általános Iskola
Valentin Ferencné
246-1093
10.
14.00
Egészségünkről: közérzetjavító foglalkozás, vezeti: Kelemen Mária
Keveháza Idősek Klubja, Keveháza u. 6.
Borosné T. Irén
06/20-9572-598
10.
7-13
Piac: őstermelők árulják terményeiket
Kardhegy u. 4., a közösségi ház mellett
Somkutiné Bernek Éva
06/30-500-8691
10.
16-18
Horgászklub: a Kéktó téri horgásztó horgászainak klubja
Kelenvölgyi Közösségi Ház, Kardhegy u. 2. 
Varga Gábor
424-53-63
10.
18-20
Kelenvölgyi Festőiskola kezdőknek és haladóknak
Kelenvölgyi Közösségi Ház, Kardhegy u. 2. 
Barlai László
424-53-63
11.
18-20
Kelenvölgyi Festőiskola kezdőknek és haladóknak
Kelenvölgyi Közösségi Ház, Kardhegy u. 2. 
Barlai László
424-53-63
11.
9-10
Megelőző rekreációs (tartásjavító) torna
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
11.
11-11.30
3-1-2 Meridián torna: egészségmegőrző torna 20-30 percben
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
11.
18-22
Ping-pong klub: játék partnerekkel, kikapcsolódás
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
11.
14.30
Ízületi torna szakképzett gyógytornász vezetésével.
Gazdagréti Közösségi Ház, Törökugrató utca 9.
Farkas Zsolt
12.
15.30
Családi nap: egzotikus kisállat bemutató; vadászgörények, törpesünök, hüllők, ismeretterjesztő programok, kisállatsímogató
Gazdagréti Közösségi Ház, Törökugrató utca 9.
Farkas Zsolt
12.
10-14
Kézműves műhely gyerekeknek, szülőknek, nagyszülőknek
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
12.
 
Szalajka völgy és Szilvásvárad
Előzetes jelentkezés Mógor Gabriellánál 0670 380 8871!
Mógor Gabriella (TvTE)
(70)3808871
13.
7.20
Természetjárás: túra a Budai hegységben. Érd.: Kremser Ferenc 0630 560 8042
találkozás: Széll Kálmán tér, az óra alatt
Kremser Ferenc (Olajip.TE)
(30)5608042
13.
8-9
Római Katolikus Szentmise a Kelenföldi Szent Gellért plébánia felügyelete mellett
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
  
14.
9-10
Megelőző rekreációs (tartásjavító) torna
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
14.
16-18
Kelenvölgyi Férfikórus: kórusművek gyakorlása
Kelenvölgyi Közösségi Ház, Kardhegy u. 2. 
Preiszler János
424-53-63
14.
11.00
3-1-2 Meridián torna, egészségmegőrzés 20-30 percben
Újbuda 60+ Programközpont, Zsombolyai u. 4. (TIT)
Szalay Böbe
3724-636
14.
16.00
Filmvetítés Valantin Ferencné előadásában: Írország
Gazdagrét Idősek Klubja, Gazdagréti tér 1.
Borosné T. Irén
06/20-9572-598
14.
11-11.30
3-1-2 Meridián torna: egészségmegőrző torna 20-30 percben
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
14.
9-10
Nyugdíjas Angol Társalgási Klub (középhaladó), nyelvtudás gyakorlása, fejlesztése
Gazdagréti Közösségi Ház, Törökugrató utca 9.
Farkas Zsolt
14.
10-12
Nyugdíjas Angol Társalgási Klub (haladó), nyelvtudás gyakorlása, fejlesztése
Gazdagréti Közösségi Ház, Törökugrató utca 9.
Farkas Zsolt
14.
15.00
60+ Szabadidő és kártyaklub: kártyázás, társasjáték, beszélgetés…
Gazdagréti Közösségi Ház, Törökugrató utca 9.
Farkas Zsolt
14.
 
10-11.30
Német beszédcentrikus tanfolyam kezdőknek-újrakezdőknek
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Kaposvári Mari
204 6788
14.
14-16
Albertfalvi Vöröskeresztes Csoport és Életet az Éveknek klub: beszélgetés, egészségnevelés, társasélet, programok
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Csuhainé Nagy Zsuzsánna
204-6788
14.
15-15.30
mozgás, feltöltődés
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Kaposvári Mari
204-6788
15.
9-10
Megelőző rekreációs (tartásjavító) torna
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
15.
 
9-10
Ízületi torna Horváth Péter tanár vezetésével
Csíki-hegyek utcai Általános Iskola
Valentin Ferencné
246-1093
15.
15.00
Irodalmi délután: felolvasó maraton. Kérjük hozza el kedvenc versét, novelláját
Albertfalva Idősek Klubja, Kisújszállás u. 10.
Borosné T. Irén
06/20-9572-598
15.
9-12
Fotókör-képfeldolgozás: a digitális fotók számítógépes javításának megtanulása.        
Újbuda 60+ Programközpont, Zsombolyai u. 6. (TIT)
Márta Kálmánné (Kati)
70/427 04 16
15.
14-17
Kelenvölgyi Nótakör: dalok tanulása 
Kelenvölgyi Közösségi Ház, Kardhegy u. 2. 
Kis Mária
424-53-63
15.
15.00
Gazdagréti Sakk Klub: sakkozási lehetőség korra és nemre való tekintet nélkül
Gazdagréti Közösségi Ház, Törökugrató utca 9.
Farkas Zsolt
15.
 
9-10
Eszperantó tanfolyam: kiscsoportos, ingyenes alapfokú nyelvtanfolyam
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Kaposvári Mari
204-6788
15.
10-12
60+ Taníthat és Tanulhat Kézimunka Kör: szövés, horgolás, kötés és más kézimunka technikák
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
KaposváriMari
204-6788
15.
13-14
60+ Gyógytorna haladó: 10 alkalmas kurzus reumatikus megbetegedésekre
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Csuhainé Nagy Zsuzsánna
204-6788
15.
14-15
60+ Gyógytorna kezdő: 10 alkalmas kurzus reumatikus megbetegedésekre
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Csuhainé Nagy Zsuzsánna
204-6788
15.
14.30-16
Albertfalvi Keresztény Társaskör Döngicsélő Nyugdíjas Klub: beszélgetés a Bibliáról, filmvetítések, ünnepekről megemlékezés
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Csernus Gáspár 
204-6788 a klubfoglalkozás idejében
16
16-17.45
Albertfalvai Polgárok Köre: társasélet, programok, kirándulások szervezése
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Sarkadi Nagy Emília
204-6788 a klubfoglalkozás idejében
16.
14.30
Gerinc és ízületi torna szakképzett gyógytornász vezetésével.
Gazdagréti Közösségi Ház, Törökugrató utca 9.
Farkas Zsolt
16.
17-19
Ingyenes jogi tanácsadás bármilyen jogi kérdésben 
Kelenvölgyi Közösségi Ház, Kardhegy u. 2. 
Dr. Poprádi Zsolt
424-5363
16.
14.00
Kézműves foglalkozás: origami Barkó Magdolnával
Újbuda 60+ Programközpont, Zsombolyai u.6., (TIT)
Borosné T. Irén
06/20-9572-598
16.
11.00
3-1-2 Meridián torna, egészségmegőrzés 20-30 percben
Újbuda 60+ Programközpont, Zsombolyai u. 4. (TIT)
Szalay Böbe
3724-636
16.
8.50
Természetjárás: közepesen nehéz túra a Budai hegységben. Érd.: Somóczi Szilvia 0670 207 5374
találkozás: Széll Kálmán tér, az óra alatt
Somóczi Szilvia (TvTE)
(70)2075374 és 316-7423
16.
7.20
Természetjárás: túra a Budai hegységben. Érd.: Kremser Ferenc 0630 560 8042
találkozás: Széll Kálmán tér, az óra alatt
Kremser Ferenc (Olajip.TE)
(30)5608042
16.
9-10
Megelőző rekreációs (tartásjavító) torna
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
16.
11-11.30
3-1-2 Meridián torna: egészségmegőrző torna 20-30 percben
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
16.
19.15-22
Ping-pong klub: játék partnerekkel, kikapcsolódás
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
16.
13-15
Albertfalvi Cukorbetegek Klubja: Mit tehetünk a Cukorbetegség kialakulásának megelőzése érdekében?
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Kaposvári Mari
204-6788
16.
17.00
60+ Portré Pódium és Teadélután: vendég Csák József operaénekes, közreműködik Hegedűs Valér zongoraművész
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Kaposvári Mari
204-6788
17.
10.30-13.30
Tarka Színpad: Őrmezei Nyugdíjas Színpad; a társulat vár mindenkit, aki szereti a színházat akkor is, ha esetleg csak passzív részese kíván lenni. 
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
17.
9.00
Kézműves foglalkozás: szalvétatechnika Markó Mónikával
Keveháza Idősek Klubja, Keveháza u. 6.
Borosné T. Irén
06/20-9572-598
17.
7-13
Piac: őstermelők árulják terményeiket
Kardhegy u. 4., a közösségi ház mellett
Somkutiné Bernek Éva
06/30-500-8691
17.
16-18
Horgászklub: a Kéktó téri horgásztó horgászainak klubja
Kelenvölgyi Közösségi Ház, Kardhegy u. 2. 
Varga Gábor
424-53-63
17.
18-20
Kelenvölgyi Festőiskola kezdőknek és haladóknak
Kelenvölgyi Közösségi Ház, Kardhegy u. 2. 
Barlai László
424-53-63
17.
 
9-10
Ízületi torna Horváth Péter tanár vezetésével
Csíki-hegyek utcai Általános Iskola
Valentin Ferencné
246-1093
17.
8-9
Római Katolikus Szentmise a Kelenföldi Szent Gellért plébánia felügyelete mellett
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
  
17.
15.00
Gazdagréti Sakk Klub: sakkozási lehetőség korra és nemre való tekintet nélkül
Gazdagréti Közösségi Ház, Törökugrató utca 9.
Farkas Zsolt
17.
15-16.30
Német beszédcentrikus tanfolyam kezdőknek-újrakezdőknek
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Kaposvári Mari
204-6788
17.
15.20-16.45
Etka jóga: egészségmegőrző mozgás a test és a lélek harmóniájáért
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Csuhainé Nagy Zsuzsánna
204-6788
18.
14.30
Ízületi torna szakképzett gyógytornász vezetésével.
Gazdagréti Közösségi Ház, Törökugrató utca 9.
Farkas Zsolt
18.
18-20
Kelenvölgyi Festőiskola kezdőknek és haladóknak
Kelenvölgyi Közösségi Ház, Kardhegy u. 2. 
Barlai László
424-53-63
18.
9-10
Megelőző rekreációs (tartásjavító) torna
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
18.
11-11.30
3-1-2 Meridián torna: egészségmegőrző torna 20-30 percben
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
18.
17.00
Kodály Zoltán kiállítás. Az Újbudai Fotókör kiállításának megnyitója. Megtekinthető: május 31-ig, hétköznap 10-18 óráig.
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
18.
18-22
Ping-pong klub: játék partnerekkel, kikapcsolódás
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
19.
10.00
Egészségnap: egészséggel kapcsolatos előadások, mérések
Kelenvölgyi Közösségi Ház, Kardhegy u. 2. 
Ponczók István
424-53-63
19.
17.00
Bakelit klub: nosztalgia diszkó
Kelenvölgyi Közösségi Ház, Kardhegy u. 2. 
Ponczók István
424-53-63
19.
8.45
Természetjárás: Érd -árvalányhaj virágzás. Érd.: Király Lajos 0623 361 101
Etele tér busz p.u.
Király Lajos (TvTE)
(23)361-101
19.
10-14
Kézműves műhely gyerekeknek, szülőknek, nagyszülőknek
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
19.
19.00
Karinthy Frigyes: Teknősbéka, avagy ki az őrült a csárdában? A Tarka Színpad előadásában komédiák a végkimerülésig
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
19.
10-14
Családi nap - Gazdagréti Gyerekek Napja: népmese színház, kalandtúra, táncbemutató, játékos versenyek...
Gazdagréti Közösségi Ház, Törökugrató utca 9.
Farkas Zsolt
20.
8-9
Római Katolikus Szentmise a Kelenföldi Szent Gellért plébánia felügyelete mellett
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
  
20.
7.20
Természetjárás: túra a Budai hegységben. Érd.: Kremser Ferenc 0630 560 8042
találkozás: Széll Kálmán tér, az óra alatt
Kremser Ferenc (Olajip.TE)
(30)5608042
20.
18.00
Vasárnapi Házimuzsika: komolyzenei koncert
Kelenvölgyi Közösségi Ház, Kardhegy u. 2. 
Ponczók István
424-53-63
21.
16-18
Kelenvölgyi Férfikórus: kórusművek gyakorlása
Kelenvölgyi Közösségi Ház, Kardhegy u. 2. 
Preiszler János
424-53-63
21.
16.00
Dallamok délutánja: vidám klubdélután, zenél: Búzás Áron
Gazdagrét Idősek Klubja, Gazdagréti tér 1.
Borosné T. Irén
06/20-9572-598
21.
9-10
Megelőző rekreációs (tartásjavító) torna
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
21.
11-11.30
3-1-2 Meridián torna: egészségmegőrző torna 20-30 percben
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
21.
16-18
Klasszikus rajztanfolyam: Kréher Péter festőművész vezetésével korhatárra való tekintet nélkül.
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
21.
11.00
3-1-2 Meridián torna, egészségmegőrzés 20-30 percben
Újbuda 60+ Programközpont, Zsombolyai u. 4. (TIT)
Szalay Böbe
3724-636
21.
9-10
Nyugdíjas Angol Társalgási Klub (középhaladó), nyelvtudás gyakorlása, fejlesztése
Gazdagréti Közösségi Ház, Törökugrató utca 9.
Farkas Zsolt
21.
10-12
Nyugdíjas Angol Társalgási Klub (haladó), nyelvtudás gyakorlása, fejlesztése
Gazdagréti Közösségi Ház, Törökugrató utca 9.
Farkas Zsolt
21.
15.00
60+ Szabadidő és kártyaklub: kártyázás, társasjáték, beszélgetés…
Gazdagréti Közösségi Ház, Törökugrató utca 9.
Farkas Zsolt
21.
18.00
Verses-lelkes együttlét: versbarátok összejövetele
Gazdagréti Közösségi Ház, Törökugrató utca 9.
Farkas Zsolt
21.
10-11.30
Német beszédcentrikus tanfolyam kezdőknek-újrakezdőknek
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Kaposvári Mari
204-6788
21.
14-16
Albertfalvi Vöröskeresztes Csoport és Életet az Éveknek klub: beszélgetés, egészségnevelés, társasélet, programok
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Csuhainé Nagy Zsuzsánna
204-6788
21.
15-15.30
mozgás, feltöltődés
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Kaposvári Mari
204-6788
22.
14.00
Gyaloglóklub Monspart Sarolta elvei alapján; tanácsok a mozogni vágyóknak, és előadások az egészséges életmódról.
Újbuda 60+ Programközpont, Zsombolyai u. 4. (TIT)
Szalay Böbe
3724-636
22.
15.00
Gazdagréti Sakk Klub: sakkozási lehetőség korra és nemre való tekintet nélkül
Gazdagréti Közösségi Ház, Törökugrató utca 9.
Farkas Zsolt
22.
15.00
Kézműves foglalkozás: szalvétatechnika
Albertfalva Idősek Klubja, Kisújszállás u. 10.
Borosné T. Irén
06/20-9572-598
22.
14-17
Fotókör: a digitális fotózás elsajátítása, a képek javítási lehetőségeinek megtanulása. Jó időesetén fotóséta!
Újbuda 60+ Programközpont, Zsombolyai u. 6. (TIT)
Áment Zsóka
351 42 76
22.
14-17
Kelenvölgyi Nótakör: dalok tanulása 
Kelenvölgyi Közösségi Ház, Kardhegy u. 2. 
Kis Mária
424-53-63
22.
 
9-10
Ízületi torna Horváth Péter tanár vezetésével
Csíki-hegyek utcai Általános Iskola
Valentin Ferencné
246-1093
22.
 
9-10
Eszperantó tanfolyam: kiscsoportos, ingyenes alapfokú nyelvtanfolyam
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Kaposvári Mari
204-6788
22.
 
10-12
60+ Taníthat és Tanulhat Kézimunka Kör: szövés, horgolás, kötés és más kézimunka technikák
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Kaposvári Mari
204-6788
22.
12.45-13.45
60+ Gyógytorna haladó: 10 alkalmas kurzus reumatikus megbetegedésekre
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Csuhainé Nagy Zsuzsánna
204-6788
22.
14-15
60+ Gyógytorna kezdő: 10 alkalmas kurzus reumatikus megbetegedésekre
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Csuhainé Nagy Zsuzsánna
204-6788
22
14.30-16
Albertfalvi Keresztény Társaskör Döngicsélő Nyugdíjas Klub: beszélgetés a Bibliáról, filmvetítések, ünnepekről megemlékezés
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Csernus Gáspár 
204-6788 a klubfoglalkozás idejében
23.
8.50
Természetjárás: közepesen nehéz túra a Budai hegységben. Érd.: Somóczi Szilvia 0670 207 5374
találkozás: Széll Kálmán tér, az óra alatt
Somóczi Szilvia (TvTE)
(70)2075374 és 316-7423
23.
7.20
Természetjárás: túra a Budai hegységben. Érd.: Kremser Ferenc 0630 560 8042
találkozás: Széll Kálmán tér, az óra alatt
Kremser Ferenc (Olajip.TE)
(30)5608042
23.
17-19
Ingyenes jogi tanácsadás bármilyen jogi kérdésben 
Kelenvölgyi Közösségi Ház, Kardhegy u. 2. 
Dr. Poprádi Zsolt
424-5363
23.
11.00
3-1-2 Meridián torna, egészségmegőrzés 20-30 percben
Újbuda 60+ Programközpont, Zsombolyai u. 4. (TIT)
Szalay Böbe
3724-636
23.
13.00
Kézműves foglalkozás: Pünkösdre, textíltárgy készítés Pinvinczki Judittal
Szent Imre -város Idősek Klubja, Bocskai u. 43-45.
Borosné T. Irén
06/20-9572-598
23.
9-10
Megelőző rekreációs (tartásjavító) torna
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
23.
11-11.30
3-1-2 Meridián torna: egészségmegőrző torna 20-30 percben
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
23.
19.15-22
Ping-pong klub: játék partnerekkel, kikapcsolódás
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
23.
14.30
Ízületi torna szakképzett gyógytornász vezetésével.
Gazdagréti Közösségi Ház, Törökugrató utca 9.
Farkas Zsolt
23.
16-17.45
Albertfalvai Polgárok Köre: társasélet, programok, kirándulások szervezése
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Sarkadi Nagy Emília
204-6788 a klubfoglalkozás idejében
24.
 
9-10
Eszperantó tanfolyam: kiscsoportos, ingyenes alapfokú nyelvtanfolyam
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Kaposvári Mari
204-6788
24.
15-16.30
Német beszédcentrikus tanfolyam kezdőknek-újrakezdőknek
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Kaposvári Mari
204-6788
24.
1520-16.45
Etka jóga: egészségmegőrző mozgás a test és a lélek harmóniájáért
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Csuhainé Nagy  Zsuzsánna
204-6788
24.
10.00
60+ Színház, film, matiné! Szakonyi Károly-Gogol: "Holt lelkek" a Madách Színház 1976-s előadásának vetítése. Rendezte Lengyel György, főszerepben:Haumann Péter, Dajka Margit
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Kaposvári Mari
20-4-6788
24.
14.00
Gyaloglóklub Monspart Saroltával az egészséges életmód jegyében.
Gazdagréti Közösségi Ház, Törökugrató utca 9.
Farkas Zsolt
24.
15.00
Gazdagréti Sakk Klub: sakkozási lehetőség korra és nemre való tekintet nélkül
Gazdagréti Közösségi Ház, Törökugrató utca 9.
Farkas Zsolt
24.
10.30-13.30
Tarka Színpad: Őrmezei Nyugdíjas Színpad; a társulat vár mindenkit, aki szereti a színházat akkor is, ha esetleg csak passzív részese kíván lenni. 
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
24.
14.00
3-1-2 Meridián torna,elmélet és gyakorlat, vezeti: Udvarnagyi Miklós
Keveháza Idősek Klubja, Keveháza u. 6.
Borosné T. Irén
06/20-9572-598
24.
7-13
Piac: őstermelők árulják terményeiket
Kardhegy u. 4., a közösségi ház mellett
Somkutiné Bernek Éva
06/30-500-8691
24.
16-18
Horgászklub: a Kéktó téri horgásztó horgászainak klubja
Kelenvölgyi Közösségi Ház, Kardhegy u. 2. 
Varga Gábor
424-53-63
24.
 
9-10
Ízületi torna Horváth Péter tanár vezetésével
Csíki-hegyek utcai Általános Iskola
Valentin Ferencné
246-1093
24.
18-20
Kelenvölgyi Festőiskola kezdőknek és haladóknak
Kelenvölgyi Közösségi Ház, Kardhegy u. 2. 
Barlai László
424-53-63
25.
18-20
Kelenvölgyi Festőiskola kezdőknek és haladóknak
Kelenvölgyi Közösségi Ház, Kardhegy u. 2. 
Barlai László
424-53-63
25.
9-10
Megelőző rekreációs (tartásjavító) torna
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
25.
11-11.30
3-1-2 Meridián torna: egészségmegőrző torna 20-30 percben
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
25.
19.00
Újbudai Fészek Klub: meghívott vendég Gonda János Széchenyi-díjas zongoraművész
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
25.
14.30
Ízületi torna szakképzett gyógytornász vezetésével.
Gazdagréti Közösségi Ház, Törökugrató utca 9.
Farkas Zsolt
25.
15.30
Irodalmi teadélután: a kortárs magyar költészet ünnepéhez kapcsolódóan válogatás a 60+ Vers- és prózaíró pályázatra érkezett művekből
Gazdagréti Közösségi Ház, Törökugrató utca 9.
Farkas Zsolt
25.
18.00
Bokor Pál fotókiállításának megnyitója: a Reagan korszak amerikájáról.
a Rét Galéria
 
25.
19.00
Újbudai Fészek Klub: Történetek egy nagy generációról. Meghívott vendég: Bilicsi Erzsébet rendező
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
26.
15.00
Nótaest: közreműködik a Kelenvölgyi Nótakör
Kelenvölgyi Közösségi Ház, Kardhegy u. 2. 
Kis Marika
424-53-63
26.
 
Magyar Nemzeti Galéria Ferenczy Károly kiállítás
előzetes jelentkezést kér!
Mógor Gabriella (TvTE)
(70)3808871
27.
7.20
Természetjárás: túra a Budai hegységben. Érd.: Kremser Ferenc 0630 560 8042
találkozás: Széll Kálmán tér, az óra alatt
Kremser Ferenc (Olajip.TE)
(30)5608042
27.
8-9
Római Katolikus Szentmise a Kelenföldi Szent Gellért plébánia felügyelete mellett
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
  
28.
9-10
Megelőző rekreációs (tartásjavító) torna
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
28.
11-11.30
3-1-2 Meridián torna: egészségmegőrző torna 20-30 percben
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
29.
14-17
Kelenvölgyi Nótakör: dalok tanulása 
Kelenvölgyi Közösségi Ház, Kardhegy u. 2. 
Kis Mária
424-53-63
29.
9-12
Fotókör-képfeldolgozás: a digitális fotók számítógépes javításának megtanulása.        
Újbuda 60+ Programközpont, Zsombolyai u. 6. (TIT)
Márta Kálmánné (Kati)
70/427 04 16
29.
10.00
Kézműves foglalkozás: origami Barkó Magdolnával
Albertfalva Idősek Klubja, Kisújszállás u. 10.
Borosné T. Irén
06/20-9572-598
29.
19.00
Előhívó Művész Filmklub: Milos Forman, Hair című filmjének megtekintése után illatos tea és zsíroskenyér mellett beszélgetés a filmről
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
29.
15.00
Gazdagréti Sakk Klub: sakkozási lehetőség korra és nemre való tekintet nélkül
Gazdagréti Közösségi Ház, Törökugrató utca 9.
Farkas Zsolt
29.
 
9-10
Eszperantó tanfolyam: kiscsoportos, ingyenes alapfokú nyelvtanfolyam
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Kaposvári Mari
204-6788
29.
10-12
60+ Taníthat és Tanulhat Kézimunka Kör: szövés, horgolás, kötés és más kézimunka technikák
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Kaposvári Mari
204-6788
29.
13-14
60+ Gyógytorna: 10 alkalmas kurzus reumatikus megbetegedésekre
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Csuhainé Nagy Zsuzsanna
204-6788
29.
14-15
60+ Gyógytorna: 10 alkalmas kurzus reumatikus megbetegedésekre
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Csuhainé Nagy Zsuzsanna
204-6788
29
14.30-16
Albertfalvi Keresztény Társaskör Döngicsélő Nyugdíjas Klub: beszélgetés a Bibliáról, filmvetítések, ünnepekről megemlékezés
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Csernus Gáspár 
204-6788 klubfoglalkozás idejében
30.
14.30
Ízületi torna szakképzett gyógytornász vezetésével.
Gazdagréti Közösségi Ház, Törökugrató utca 9.
Farkas Zsolt
30.
11.00
3-1-2 Meridián torna, egészségmegőrzés 20-30 percben
Újbuda 60+ Programközpont, Zsombolyai u. 4. (TIT)
Szalay Böbe
3724-636
30.
9-10
Megelőző rekreációs (tartásjavító) torna
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
30.
11-11.30
3-1-2 Meridián torna: egészségmegőrző torna 20-30 percben
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
30.
19.15-22
Ping-pong klub: játék partnerekkel, kikapcsolódás
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
30.
15.00
Kézműves foglalkozás: kreppapír-virág  készítése
Szent Imre -város Idősek Klubja, Bocskai u. 43-45.
Borosné T. Irén
06/20-9572-598
30.
17-19
Ingyenes jogi tanácsadás bármilyen jogi kérdésben 
Kelenvölgyi Közösségi Ház, Kardhegy u. 2. 
Dr. Poprádi Zsolt
424-5363
30.
8.50
Természetjárás: közepesen nehéz túra a Budai hegységben. Érd.: Somóczi Szilvia 0670 207 5374
találkozás: Széll Kálmán tér, az óra alatt
Somóczi Szilvia (TvTE)
(70)2075374 és 316-7423
30.
7.20
Természetjárás: túra a Budai hegységben. Érd.: Kremser Ferenc 0630 560 8042
találkozás: Széll Kálmán tér, az óra alatt
Kremser Ferenc (Olajip.TE)
(30)5608042
31.
7-13
Piac: őstermelők árulják terményeiket
Kardhegy u. 4., a közösségi ház mellett
Somkutiné Bernek Éva
06/30-500-8691
31.
16-18
Horgászklub: a Kéktó téri horgásztó horgászainak klubja
Kelenvölgyi Közösségi Ház, Kardhegy u. 2. 
Varga Gábor
424-53-63
31.
18-20
Kelenvölgyi Festőiskola kezdőknek és haladóknak
Kelenvölgyi Közösségi Ház, Kardhegy u. 2. 
Barlai László
424-53-63
31.
14.00
Filmvetítés: gyermekvédő történetek Szendre y Sándornéval
Keveháza Idősek Klubja, Keveháza u. 6.
Borosné T. Irén
06/20-9572-598
31.
10.30-13.30
Tarka Színpad: Őrmezei Nyugdíjas Színpad; a társulat vár mindenkit, aki szereti a színházat akkor is, ha esetleg csak passzív részese kíván lenni. 
Őrmezei Közösségi Ház, Cirmos utca 8.
Földi Annamária
310-0644
31.
15.00
Gazdagréti Sakk Klub: sakkozási lehetőség korra és nemre való tekintet nélkül
Gazdagréti Közösségi Ház, Törökugrató utca 9.
Farkas Zsolt
31.
 
9-10
Eszperantó tanfolyam: kiscsoportos, ingyenes alapfokú nyelvtanfolyam
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Kaposvári Mari
204-6788
31.
15-16.30
Német beszédcentrikus tanfolyam kezdőknek-újrakezdőknek
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Kaposvári Mari
204-6788
31.
15.20-16.45
Etka jóga: egészségmegőrző mozgás a test és a lélek harmóniájáért
Albertfalvi Közösségi Ház, Gyékényes u. 45-47.
Csuhainé Nagy Zsuzsanna
204-6788

 

 

 

LEGFRISSEBB
×

A Magyar Kultúra Napja

Minden év január 22-én megemlékezünk a magyar kulturális értékeinkről, mindenekelőtt a Himnusz születésnapjáról. Kölcsey Ferenc 1823-ban ezen a napon írta meg nemzetünk közös identitását ünnepélyesen kifejező költeményét, amely azóta elfogadott jelképként tükrözi a nép hazafias gondolkodását.